Odtujenost 3.0
1.0 – Čustvena odtujenost od narave Najprej je bila narava. Kot njen del smo se razvili ljudje in se še razvijamo. Naši predniki pa so se že zdavnaj odločili, da ljudje nismo del narave, ampak nekaj drugega, posebnega, edinstvenega. Kdaj je do tega prišlo, ne vemo. Morda že zdavnaj v prazgodovini, k
Za-misli.si|19. marec 2012