Anarhizem samostojnosti
Vsak človek ima nekakšen občutek volje, pa če je ta še tako majhna. Navadno zato pravimo, da imamo voljo. Toda narava volje je bistveno drugačna, kot verjamemo. Volja, kot jo razumemo, nas pogosto vpliva tako, da bolj ali manj trmasto vztrajamo pri nečem. Trdimo, da imamo voljo do nečesa. Toda v res
Za-misli.si|6. februar 2012