Pošast tehnologije
Bolje se je peljati z avtom kot s kočijo. Nedvomno. Zdaj. Ko je bil avto izumljen, pa je bila kočija bolj udobna, hitrejša in neprimerljivo bolj zanesljiva. Vožnja s prvimi avti je izgledala takole : neprestano dolivanje vode in bencina (iz lekarn), sprotna mala in velika umazana popravila (uravnava
Za-misli.si|28. maj 2023