Bodo Vesoljci prijazni ali nasilni
Kaj bi se zgodilo, če bi Vesoljci prišli na Zemljo? Bi bili prijazni ali nasilni? Po odgovor ni treba v vesolje. Dovolj je, da obrnemo vprašanje: »Kaj bi se zgodilo, če bi človeški vesoljeplovci prišli na planet, poln življenja?« Če bomo kdaj prišli na planet, poln življenja, bomo imeli za sabo dost
Za-misli.si|18. december 2017